Demiryolu Taşımacılığı

Demiryolu Taşımacılığı

Demir yolu taşımacılığı diğer farklı taşımacılık sistemlerine göre ulusal veya uluslararası kullanıcılarına daha ekonomik ve güvenli bir hizmet sunmaktadır. DNB Lojistik olarak diğer ülkelere de demiryolu taşıma sistemlerinde malın cinsine göre açık ya da kapalı vagonlar ile taşıma hizmetleri bir arada sağlanmaktadır. Özellikle de Ortadoğu ve Avrupa ülkelerine güvenilir ve kaliteli bir hizmet ağları sunularak hizmetler en kaliteli güvenilir bir şekilde gerçekleşmektedir.

7/24 Müşteri Desteği

7/24 özel müşteri hizmetleri ve detaylı hava kargo ile.

Yükleriniz Güvende!

Yüklerinizi güvenli bir şekilde ulaşması için özenle taşıyoruz.

Demiryolu Taşımacılığı nedir?

Demiryolu taşımacılığının en önemli avantajı uygun taşıma maliyetleridir. Demiryolu taşımaları maliyet yönünden denizyolu taşımaları gibi düşük maliyetli taşıma yöntemleri sınıfına girmektedir. Yalnız demiryolları ile denizyolu ile ulaşımın mümkün olmadığı karasal noktalara hızlı ve uygun fiyatla yüksek miktardaki ürünlerin gönderilmesi mümkün olmaktadır. Demiryolu taşımacılığının bir diğer avantajı ise çevreyi minimum düzeyde kirleten bir taşıma şekli olmasıdır.

Demiryolu taşımacılığının en önemli dezavantajı ise yalnızca demiryolu altyapısı olan bölgelerde kullanılabilmesidir. Yüksek yakıt tüketimi nedeni ile taşıma maliyetleri artmaktadır. Ayrıca demiryolu taşımalarının olanaklı hale gelmesi için yapılması gereken altyapı yatırımların yüksek maliyetli yapısı da demiryolu taşımalarının bir diğer dezavantajlı yönüdür.

YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?

Müşterilerimize güvenle hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Top