Kurumsal

KURUMSAL

Hakkımızda

Kuruluşundan bugüne kadar müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ilke edinen DNB Lojistik; gelişen, değişen ve büyüyen yapısıyla sektörünün önde gelen isimleri arasında yer almak için her geçen gün daha da fazla çalışmaktadır.

Müşteri ihtiyaçlarına yönelik çözümleri ve sektörel deneyimi ile faaliyetlerini geliştirerek sürdürmekte olan DNB Lojistik, kısa sürede sektöründe fark yaratan firmalardan biri konumuna gelmiştir.

DNB Lojistik, sektöründe sağladığı yüksek müşteri memnuniyetini; uyguladığı doğru, hızlı, hatasız, sürekli ve şeffaf iş yapma prensibiyle oluşturmuştur.

Güvenilir Çözüm Ortağınız!

30 yıla aşkın tecrübemiz ile müşteri odaklı, entegre, dijital, çevreci ve sürdürülebilir lojistik hizmetler sunuyoruz. Yurtiçi ve yurtdışında karayolu, denizyolu, havayolu, demiryolu taşımacılığı, serbest ve gümrüklü depo yönetimi, proje taşımacılığı, gümrükleme ve sigorta hizmetleri gibi birçok hizmeti çözüm ortağı misyonuyla müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Sahip olduğu deneyimli ve uzman kadrosu, güçlü araç filosu ve ekipman donanımı ile müşteri ihtiyaçlarına göre lojistik hizmetleri sunar.

BELGELERİMİZ

Sertifika ve Üyeliklerimiz

Top