Proje Taşımacılığı

Proje Taşımacılığı

Hacimli, ağır ve geniş yüklemelerinizi size özel tedarik araçlarıyla taşımaktadır. Ağır ve gabari dışı yük taşımaları, enerji santrali, boru hattı, fabrika, rafineri ve gaz türbin taşımaları size özel sunduğumuz hizmetlerimizden birkaçıdır. Taşıma sırasındaki tüm aşamalar, özenle planlanır ve buna uygun bir şekilde gerçekleştirilir.

DNB Lojistik firması olarak taşıma sırasında olması gereken tüm işlemler ve süreçler özenle planlanır. Ayrıca olası aksamalar da düşünülerek üretilecek çözümler plana dâhil edilir. Buna rağmen yaşanabilecek kaza ve olumsuz durumlar için yükün zarar görmemesine yönelik tedbirler alınır.

7/24 Müşteri Desteği

7/24 özel müşteri hizmetleri ve detaylı hava kargo ile.

Yükleriniz Güvende!

Yüklerinizi güvenli bir şekilde ulaşması için özenle taşıyoruz.

Proje Taşımacılığı nedir?

Proje taşımacılığı, belirli bir proje için tasarlanan ulusal-küresel nakliye veya büyük, hacimli, ağır, gabari dışı yük ve yüksek değerli ekipman ve parçaları ifade eder. Proje lojistiği veya proje kargosu olarak da isimlendirilen bu hizmet, teslimattan sonra sevkiyat ve yeniden montaj amacıyla sökülmesi gereken farklı bileşenlerin sevkiyatlarını da içerir.

DNB Lojistik, yılların verdiği taşımacılık deneyimi, geniş ulaşım ağı ve ulaşım çeşitliliği ile ulusal ve uluslararası düzeyde, yüklerin taşınmasında proje taşımacılığına ilişkin hizmet vermektedir.

YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?

Müşterilerimize güvenle hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Top