Karayolu Taşımacılığı

Karayolu Taşımacılığı

Hem uluslararası Hem de yurtiçi taşımacılık faaliyetlerinde kilit bir rol üstlenmekte, adeta lojistik sistemin kılcal damarı olarak nitelendirilmektedir. Yükün gideceği yere aktarmasız taşınabilmesi ve yükün cinsine göre uygun özellikte bir taşıma aracı bulmanın oldukça kolay olması gelmektedir. Diğer lojistik türleri ile kıyaslandığında “kapıdan kapıya” lojistik imkanı sunulabilen bir lojistik hizmet türüdür.

DNB Lojistik olarak; Komple taşıma ve Parsiyel taşıma Ağır yük taşımacılığı ve Normal yük taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Türkiyeden Tüm Avrupa ülkelerine, Benelüks, Birleşik Krallık, İskandinav, Balkanlar, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Azerbaycan, Orta Doğu ülkeleri (irak-İran-Suriye-Lübnan-İsrail-Ürdün), Bağımsız Devlet Toplulukları (kırgizistan-türkmenistan-kazakistan-tacikistan-özbekistan-afganistan) ve Kıbrıs'a karayolu taşımacılığı yapıyoruz.

7/24 Müşteri Desteği

7/24 özel müşteri hizmetleri ve detaylı hava kargo ile.

Yükleriniz Güvende!

Yüklerinizi güvenli bir şekilde ulaşması için özenle taşıyoruz.

Karayolu Taşımacılığında Yükleme

Yükleme planı, lojistiği yapılacak malların, yükleme aracına maliyeti minimuma indirecek şekilde planlanarak yüklenmesini, gerektiği durumlarda lojistiği sağlanacak diğer mallarla birleştirilmesini ve bu sayede sevkiyata hazır hale getirilmesini kapsamaktadır. Yükün araca yerleştirilmesi esnasında müşteriye ait adres ve teslimat yerleri göz önünde bulundurularak, ilk teslimat yapılan adresten son teslimata kadar ürünlerin hasar görmemesi sağlanır. Yükleme planında aşağıdaki unsurlar göz önünde bulundurulmaktadır;

YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?

Müşterilerimize güvenle hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Top