İntermodal Taşımacılık

İntermodal Taşımacılık

Intermodal taşımacılık, taşıma şekilleri değiştirilirken yük üzerinde herhangi bir işlem yapmadan birden fazla noktaya yükün birden fazla taşıma modeliyle taşınması yöntemidir.

Intermodal taşımacılık, en genel tanımıyla, taşıma aracı değişmeden en az iki farklı taşımacılık modu kullanılarak yapılan taşıma operasyonlarına denilmektedir. Intermodal taşımacılık yapılırken yüklerin yer aldığı taşıma araçları ya da konteyner çeşitleri değişikliğe uğramaz. Yükler, sevkiyat başlarken hangi taşıma aracına yerleştirildiyse sevkiyat sonuna kadar orada kalır.

7/24 Müşteri Desteği

7/24 özel müşteri hizmetleri ve detaylı hava kargo ile.

Yükleriniz Güvende!

Yüklerinizi güvenli bir şekilde ulaşması için özenle taşıyoruz.

İntermodal Taşımacılığın Avantajları

Intermodal taşıma şeklinde, malların transferi yerine yalnızca taşıma birimlerinin transferi gerçekleştirilir. Karma bir taşıma çeşidi olarak da ifade edilebilecek intermodal taşımacılık şekli, firmalara birbirinden farklı çeşitli avantajlar sunmaktadır. Intermodal taşımacılık avantajları arasında ilk olarak güvenli olması yer alır. Ürünlerin taşınması sırasında güvenliğinin korunması, yolculuk esnasında meydana gelebilme ihtimali olan olumsuz olayların engellenmesi firmalar tarafından önemlidir.

YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?

Müşterilerimize güvenle hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Top