Denizyolu Taşımacılığı

Denizyolu Taşımacılığı

Ticaret'te %80’inin denizyoluyla gerçekleştiği günümüzde, armatörlerle yapmış olduğumuz anlaşmalar, geniş acente ağımız ve sahip olduğumuz bilgi ve tecrübe ile dünya genelinde müşterilerimize kıtalararası yaratıcı lojistik çözümler sunmaktayız.

DNB Lojistik olarak; Türkiye'nin Mersin Mip Limanı, İskenderun Limak Limanı, Antalya Limanı, İstanbul Ambarlı Limanı(Marport - Kumport - Mardaş) , İzmir Alsancak ve Aliağa Limanları, İzmit Körfez Limanları (DP World Yarımca - Diliskelesi - Evyap - Yılport - Derince Safiport - Darıca - Gebze), Bursa Gemlik Limanı, Samsun Limanı, Trabzon Limanı, Kıbrıs Limanlarından Tüm Dünya Limanlarına taşıma hizmeti sunmaktayız.

7/24 Müşteri Desteği

7/24 özel müşteri hizmetleri ve detaylı hava kargo ile.

Yükleriniz Güvende!

Yüklerinizi güvenli bir şekilde ulaşması için özenle taşıyoruz.

RO-RO Gemi Taşımacılığı

Roll on ve Roll off kelimelerinin kısaltmalarını simgeler. Ro-ro taşımacılık ise lojistik araçlarının gemiler aracılığı ile bir yerden başka bir yere taşınmasını ifade eder. Bu yükleri taşıyan gemiler Ro-Ro gemisi olarak adlandırılırken bu taşımacılık türüne de Ro-Ro taşımacılığı adı verilmektedir. Bu taşımacılık şeklinin ortaya çıkmasında öncelikli olarak feribotlar etkili olmuştur.

Feribotlar sayesinde ortaya çıkan bu yöntem, bir yükün minimum elleçleme ile taşınmasına da katkı sağlamaktadır. Bir yükün kolayca taşınabilmesi, nakliyesinin yapılabilmesi için bilinen geleneksel yol, ekipmanlar yardımıyla gemilere yükleme ve boşaltma işlemlerinin sağlanması olarak ifade edilir.

DNB Lojistik olarak; İsrail, Lübnan, Ürdün, Katar, BAE ülkelerine RO-RO taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?

Müşterilerimize güvenle hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Top